Krakowski Informator nie tylko o rozrywce

Pośród wielu województw w kraju, Kraków wybija się nie tylko w temacie kultury i rozrywki, ale też na licznych innych obszarach. Staje się obszarem otwartym do mieszkania. Przekształcenia, jakie dotknęły miasto w niedawnych okresach dają poczucie, że Kraków naprawdę pnie się do przodu.
Pożyteczne transformacje w stolicy małopolski.
Co pozytywnego wypracowano w przeciągu ostatniego czasu? Ilość napraw i nowości inwestycyjnych jest spora. Mocno wsparły rząd w tym aspekcie dotacje Unii Europejskiej, z których Kraków niemało korzysta. Dynamiczne akcje w zakresie zdobywania dofinansowania spowodowały, że małopolska uzupełniła się o nowe drogi, nowoczesne pojazdy w taborze komunikacji miejskiej, i kolejne miejsca użyteczności publicznej.
Liczne zmiany są niewidoczne dla standardowego obywatela. Nie oznacza to mimo wszystko, że nie funkcjonują. Najczęściej ignorujemy historie, które nie są bezpośrednio z naszymi potrzebami związane. Statystycznemu mieszkańcowi Krakowa zdaje się, że w mieście niewiele się dzieje. Podczas gdy miasto rozwija się w każdym obszarze. Programy naprawcze w zakresie zarządzania śmieciami, budowie oraz unowocześnianiu sieci kanalizacyjnej, budowa filtrów akustycznych to tylko niektóre zmiany, które pozwalają mieszkańcom lepiej oraz bardziej komfortowo funkcjonować. Miasto rozwija się też pod kątem możliwości rozrywkowych. Potencjał miasta rośnie za pomocą takich inwestycji jak: centrum konferencyjne ICE czy stadion Cracovia. takie inwestycje inspirują gości z innych krajów do przyjazdu.
Rozpoczynane za pomocą zarządu miasta projekty nie dotyczą jedynie samego centrum miasta, ale również są połączone z pełnym regionem. Przeto lepiej nie narzekać lecz zobaczyć zmiany w które obrósł Kraków.
Przyszłe miesiące – jeśli będzie możliwość utrzymania tempa rozwoju – umożliwią Krakowowi zostać wspaniałą metropolia.
Majchrowski co zrobił